ZXTP25060BFHTA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 44.543
Datasheet
Bipolar (BJT) Transistor PNP 60 V 3 A 250MHz 1.25 W Surface Mount SOT-23-3