DZ23C6V8-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 0
Datasheet
Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 6.8 V 300 mW ±5% SOT-23-3