D3V3XA4B10LP-7
DigiKey Part Number
31-D3V3XA4B10LP-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-D3V3XA4B10LP-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-D3V3XA4B10LP-7DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
D3V3XA4B10LP-7
Description
TVS DIODE 3.3VWM 9.4V UDFN251010
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
9.4V (Typ) Clamp 4A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount U-DFN2510-10
Category
Power - Peak Pulse
24W
Applications
USB 3.0, USB 3.1
Capacitance @ Frequency
0.28pF @ 1MHz
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectional Channels
4
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Package / Case
10-UFDFN
Voltage - Breakdown (Min)
5V
Supplier Device Package
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
9.4V (Typ)
Base Product Number
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4A (8/20µs)