BZX84C3V9-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 21.022
Datasheet
Direct
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Comchip Technology
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Diotec Semiconductor
Zener Diode 3.9 V 300 mW ±5% Surface Mount SOT-23-3