Image for ASD-A2-0221-M is not available
ASD-A2-0221-M
DigiKey Part Number
ASD-A2-0221-M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASD-A2-0221-M
Description
A2 SERVO DRIVE, 200W, 230V 1PH/3
Customer Reference
Detailed Description
Servo AC 220VAC Supply 1.55A Load
Category
Current - Output
1.55A
Manufacturer
Delta Electronics/Industrial Automation
Wattage - Load
200 W
Series
Voltage - Supply
220VAC
Packaging
Box
Interface
CAN, RS-485
Part Status
Not For New Designs
Mounting Type
Chassis Mount
Type
Module
Operating Temperature
0°C ~ 55°C