634V15625C3T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
ECS Inc.
Diodes Incorporated
SiTime
SiTime
Renesas Electronics Corporation
Image for 634V15625C3T is not available
634V15625C3T
DigiKey Part Number
634V15625C3T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
634V15625C3T
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
65mA
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA