445C23G25M00000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Similar
25 MHz ±20ppm Crystal 30pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
445C23G25M00000
DigiKey Part Number
445C23G25M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
445C23G25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Load Capacitance
30pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Series
Operating Mode
Fundamental
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Package / Case
Frequency
25 MHz
Supplier Device Package
2-SMD (5x3.2)
Frequency Stability
±30ppm
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Tolerance
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)