445A31J24M00000 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
24 MHz ±30ppm Crystal 9pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
445A31J24M00000
DigiKey Part Number
445A31J24M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
445A31J24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
Detailed Description
Category
Load Capacitance
9pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C
Frequency
24 MHz
Frequency Stability
±10ppm
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)