445A22J24M57600 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
24.576 MHz ±20ppm Crystal 9pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
445A22J24M57600
DigiKey Part Number
445A22J24M57600-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
445A22J24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD
Detailed Description
Category
Load Capacitance
9pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C
Frequency
24.576 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Tolerance
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)