W5280-9PG-P-528 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
W5280-9PG-P-528
DigiKey Part Number
468-W5280-9PG-P-528-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W5280-9PG-P-528
Description
MULTI-CON-X INSTA-CLICK CABLE 9#
Detailed Description
Number of Positions
9
Cable Opening
0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C