M100V-019.2M
DigiKey Part Number
CW787TR-ND - Tape & Reel (TR)
CW787CT-ND - Cut Tape (CT)
CW787DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M100V-019.2M
Description
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ LVCMO
Detailed Description
19.2 MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
3.3mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.083" (2.10mm)