3239-22-1-0500-005-1-TS
DigiKey Part Number
CN104L-50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3239-22-1-0500-005-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 50'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 17/0.0063" Blue 3000V 50.00' (15.24m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.081" (2.06mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.025" (0.63mm)
Packaging
Spool
Length
50.00' (15.24m)
Part Status
Active
Voltage
3000V
Cable Type
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C