Image for M3933/25-50N is not available
M3933/25-50N
DigiKey Part Number
116-M3933/25-50N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M3933/25-50N
Description
RF ATTENUATOR 24DB 50OHM SMA
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 24dB 0 Hz ~ 12.4 GHz 50 Ohms 2W SMA In-Line Module
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 12.4 GHz
Manufacturer
Cinch Connectivity Solutions Midwest Microwave
Power (Watts)
2W
Packaging
Bulk
Impedance
50 Ohms