415-0204-MM75
DigiKey Part Number
24-415-0204-MM75-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
415-0204-MM75
Description
COAX CBL SMA TO SMA 2.9"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 2.953" (75.00mm)
Length
2.953" (75.00mm)
Packaging
Bag
Cable Type
RG-174
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms