415-0033-MM250
DigiKey Part Number
J10311-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
415-0033-MM250
Description
COAX CBL SMA TO SMA 9.8"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-316 DS 9.843" (250.00mm)
Length
9.843" (250.00mm)
Cable Type
RG-316 DS
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Frequency - Max
12.4 GHz