CPPC7LT-A7BR-33.3333TS is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Similar
33.3333 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
CPPC7LT-A7BR-33.3333TS
DigiKey Part Number
CPPC7LT-A7BR-33.3333TS-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CPPC7LT-A7BR-33.3333TS
Description
XTAL OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
Detailed Description
EDA/CAD Models
CPPC7LT-A7BR-33.3333TS Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
25mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.075" (1.90mm)