PM3604-10-RC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Eaton - Electronics Division
In Stock: 5.061
Datasheet
Unshielded 2 Coil Inductor Array 40 µH Inductance - Connected in Series 10 µH Inductance - Connected in Parallel 28mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 2.7 A Nonstandard