PM12645S-1R2M-RC is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 1.000
Datasheet
1.2 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 27 A 3.3mOhm Max Nonstandard