PM105SB-820L-RC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 1.946
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 0
Datasheet
82 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 790 mA 280mOhm Max Nonstandard