SZSF4-12.00-F5P
DigiKey Part Number
492-SZSF4-12.00-F5P-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SZSF4-12.00-F5P
Description
ADAPTER SYSTEM
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Light Pipe Single Clear Flexible 12" (304.8mm) Panel Mount, Press Fit, Rear
Category
Configuration
Single
Manufacturer
Bivar Inc.
Type
Flexible 12" (304.8mm)
Series
Mounting Type
Panel Mount, Press Fit, Rear
Packaging
Bag
Lens Style
Round with Domed Top
Part Status
Active
Lens Size
5.08mm