AFFC-100-22-254-11 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 0
Datasheet
22 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 10.0" (254.0mm)
AFFC-100-22-254-11
DigiKey Part Number
AFFC-100-22-254-11-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-100-22-254-11
Description
CABLE FFC/FPC 22POS 1MM 10"
Detailed Description
Category
Pitch
0.039" (1.00mm)
Length
10.0" (254.0mm)
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)