AFFC-100-15-102-11 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 90
Datasheet
Similar
GCT
In Stock: 0
Datasheet
Image for AFFC-100-15-102-11 is not available
AFFC-100-15-102-11
DigiKey Part Number
AFFC-100-15-102-11-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-100-15-102-11
Description
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 4"
Detailed Description
15 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 4.000" (101.60mm)
Category
Pitch
0.039" (1.00mm)
Length
4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)