AFFC-100-12-127-11 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 232
Datasheet
Similar
GCT
In Stock: 427
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 462
12 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 5.000" (127.00mm)
AFFC-100-12-127-11
DigiKey Part Number
AE11361-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-100-12-127-11
Description
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 5"
Detailed Description
Category
Pitch
0.039" (1.00mm)
Length
5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)