AFFC-050-24-127-11 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 414
Datasheet
24 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm)
AFFC-050-24-127-11
DigiKey Part Number
AFFC-050-24-127-11-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-050-24-127-11
Description
CABLE FFC/FPC 24POS 0.5MM 5"
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Pitch
0.020" (0.50mm)
Manufacturer
Assmann WSW Components
Length
5.000" (127.00mm)
Packaging
Bulk
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)