QS63XXO24
DigiKey Part Number
679-3380-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
QS63XXO24
Description
LED PNL IND ORN DIFF 7.20MM LDS
Detailed Description
LED Panel Indicator Orange Diffused 30° 24V 20mA Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Category
Voltage
24V
Current
20mA
Packaging
Bag
Panel Cutout Dimensions
0.24" (6.00mm)
Lens Size
7.20mm Dia
Lamp Color
Orange
Millicandela Rating
30mcd
Lens Color
Orange
Termination Style
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)