CLU26-SMSM-04.00F
DigiKey Part Number
1946-1013-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CLU26-SMSM-04.00F
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 48.0" (1.2m) 4.0'
Category
2nd Connector
SMA Plug
Manufacturer
Amphenol Times Microwave Systems
2nd Contact Gender
Male
Series
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Box
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Part Status
Active
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Frequency - Max
26 GHz