095-725-107M050
DigiKey Part Number
ARF2629-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-725-107M050
Description
COAX CBL SMP TO SMP 19.6"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMP to SMP TFlex-405 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Female
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bag
Length
19.69" (500.00mm)
Part Status
Active
Cable Type
TFlex-405
Style
SMP to SMP
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMP Plug
Frequency - Max
20 GHz
1st Contact Gender
Female
Color
Blue
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Features
Shielded
2nd Connector
SMP Plug
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Bag
QuantityUnit PriceExt Price
1kr.520.70000kr.520.70
10kr.442.63300kr.4,426.33
25kr.414.94040kr.10,373.51
50kr.395.15700kr.19,757.85
100kr.376.32080kr.37,632.08
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CABLE SMP TO SMP 3"
In-Stock: 18
COAX CABLE SMP TO SMP 4"
In-Stock: 38
COAX CABLE SMP TO SMP 5"
In-Stock: 4
COAX CABLE SMP TO SMP 6"
In-Stock: 0
COAX CABLE SMP TO SMP 7"