Image for GMCT75F00R0Y0 is not available
GMCT75F00R0Y0
DigiKey Part Number
4306-GMCT75F00R0Y0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT75F00R0Y0
Description
GMCT75F00R0Y0
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
75 Position Housing for Female Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Number of Positions
75
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.150" (3.81mm)