Image for GMCT50F00RGY0 is not available
GMCT50F00RGY0
DigiKey Part Number
4306-GMCT50F00RGY0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT50F00RGY0
Description
GMCT50F00RGY0
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
50 Position Housing for Female Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Number of Positions
50
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.150" (3.81mm)