DD26M4B80T0/AA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
New at DigiKey
Image for DD26M4B80T0/AA is not available
DD26M4B80T0/AA
DigiKey Part Number
4306-DD26M4B80T0/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DD26M4B80T0/AA
Description
DD26M4B80T0/AA
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Current Rating (Amps)
5A
Backset Spacing
0.450" (11.43mm)
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C