10163352-R0030YYLF
DigiKey Part Number
609-10163352-R0030YYLF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10163352-R0030YYLF
Description
CRIMPING TO WIRE-10163352-R0030Y
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 30 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 11.8" (300.0mm)
Category
Length
11.8" (300.0mm)
Manufacturer
Amphenol ICC (FCI)
Wire Gauge
30 AWG