AX3PBF1-200.0000 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
SiTime
SiTime
200 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
6-SMD, No Lead
Abracon: Who We Are Today
AX3PBF1-200.0000
DigiKey Part Number
535-15059-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AX3PBF1-200.0000
Description
XTAL OSC XO 200MHZ 2.5V LVPECL
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
AX3PBF1-200.0000 Models
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
50mA
Part Status
Discontinued at DigiKey
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)