5602-22-0142A-200
DigiKey Part Number
5602-22-0142A-200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5602-22-0142A-200
Description
CABLE SATA F-F 200MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle 0.656' (200.00mm, 7.874") Silver Shielded
Category
Fastening Type
Push-Pull
Manufacturer
3M
Cable Type
Flat, Twin Axial
Series
Usage
Internal
Packaging
Bulk
Length
0.656' (200.00mm, 7.874")
Part Status
Active
Color
Silver
Cable Connectors
SATA
Shielding
Shielded
Number of Positions
7
Wire Gauge
30 AWG
Connector Type
Receptacle to Receptacle
Operating Temperature
-20°C ~ 80°C
Gender
Female to Female
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
700kr.36.43091kr.25,501.64
Alternate Length
CABLE SATA F-F 600MM
In-Stock: 0
CABLE SATA F-F 700MM
In-Stock: 0
CABLE SATA F-F 800MM
CABLE SATA F-F 900MM
CABLE SATA F-F 500MM