DKK | EUR | USD
Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik – Transceivermoduler

Fiberoptik – Transceivermoduler

Resultater: 1.877
1.877 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
Datahastighed
Ryd
Bølgelængde
Ryd
Applikationer
Ryd
Spænding - Forsyning
Ryd
Stikforbindelse type
Ryd
Monteringstype
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
1.877 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/76
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus Datahastighed Bølgelængde Applikationer Spænding - Forsyning Stikforbindelse type Monteringstype
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 302 - Omgående Tilgængelige: 302 kr. 167,34000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 250MBd 650nm Generel dataoverførsel 3,3V
-
Hulmontering
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z TXRX FAST ETHERNET POF 3.037 - Omgående Tilgængelige: 3.037 kr. 177,25000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Overflademontering
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 451 - Omgående Tilgængelige: 451 kr. 194,98000
-
Bulk
-
Ikke til nye design 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 197 - Omgående Tilgængelige: 197 kr. 194,98000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 175 - Omgående Tilgængelige: 175 kr. 194,98000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 134 - Omgående Tilgængelige: 134 kr. 194,98000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 2.357 - Omgående Tilgængelige: 2.357 kr. 212,71000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V, 5V SC Hulmontering
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 439 - Omgående Tilgængelige: 439 kr. 212,71000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V, 5V ST Hulmontering
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 4.712 - Omgående Tilgængelige: 4.712 kr. 219,78000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1.652 - Omgående Tilgængelige: 1.652 kr. 221,04000
-
Bulk
-
Ikke til nye design 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 727 - Omgående Tilgængelige: 727 kr. 221,04000
-
Bulk
-
Ikke til nye design 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 706 - Omgående Tilgængelige: 706 kr. 221,04000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 525 - Omgående Tilgængelige: 525 kr. 221,04000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 2.244 - Omgående Tilgængelige: 2.244 kr. 226,91000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 1.015 - Omgående Tilgængelige: 1.015 kr. 226,91000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Universal 3,3V LC Duplex Hulmontering
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 472 - Omgående Tilgængelige: 472 kr. 233,97000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V, 5V ST Hulmontering
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 150 - Omgående Tilgængelige: 150 kr. 233,97000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V, 5V SC Hulmontering
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 809 - Omgående Tilgængelige: 809 kr. 244,58000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Hulmontering
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 179 - Omgående Tilgængelige: 179 kr. 244,58000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Hulmontering
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 115 - Omgående Tilgængelige: 115 kr. 255,24000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 3.013 - Omgående Tilgængelige: 3.013 kr. 258,77000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 8,5Gbd 850nm Fiberkanalforbindelser 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5922ALZ Datasheet AFBR-5922ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3107-ND AFBR-5922ALZ TXRX MOD OPTICAL SFF 118 - Omgående Tilgængelige: 118 kr. 260,79000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,0625Gbd, 2,125Gbd 850nm Optisk 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 5.823 - Omgående Tilgængelige: 5.823 kr. 269,44000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Universal 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 273 - Omgående Tilgængelige: 273 kr. 269,69000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådløs 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 1.786 - Omgående Tilgængelige: 1.786 kr. 282,50000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
Resultater pr. side
Side 1/76
|< < 1 2 3 4 5 >|

01:06:29 4-11-2021