Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik – Transceivermoduler

Fiberoptik – Transceivermoduler

Resultater: 4.974
4.974 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
Datahastighed
Ryd
Bølgelængde
Ryd
Applikationer
Ryd
Spænding - Forsyning
Ryd
Stikforbindelse type
Ryd
Monteringstype
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
4.974 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/199
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus Datahastighed Bølgelængde Applikationer Spænding - Forsyning Stikforbindelse type Monteringstype
   
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 1.030 - Omgående Tilgængelige: 1.030 kr.229.29000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Overflademontering
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 470 - Omgående Tilgængelige: 470 kr.259.63000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Hulmontering
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 3.421 - Omgående Tilgængelige: 3.421 kr.269.86000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Universal 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 257 - Omgående Tilgængelige: 257 kr.274.16000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V, 5V SC Hulmontering
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 1.614 - Omgående Tilgængelige: 1.614 kr.282.95000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLX8574D3BCV Datasheet FTLX8574D3BCV - Finisar Corporation 775-1170-ND FTLX8574D3BCV Finisar Corporation TXRX OPT 1G/10G 850NM 2.475 - Omgående Tilgængelige: 2.475 kr.345.70000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 10,3Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP+
FTLF8519F2GTL Datasheet FTLF8519F2GTL - Finisar Corporation 775-1038-ND FTLF8519F2GTL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 908 - Omgående Tilgængelige: 908 kr.345.70000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC Duplex Hulmontering
FTLF8528P3BNV Datasheet FTLF8528P3BNV - Finisar Corporation 775-1097-ND FTLF8528P3BNV Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM 603 - Omgående Tilgængelige: 603 kr.345.70000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 8,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP+
FTLF8519F2GCL Datasheet FTLF8519F2GCL - Finisar Corporation 775-1036-ND FTLF8519F2GCL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 1.591 - Omgående Tilgængelige: 1.591 kr.347.28000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF8519F2GNL Datasheet FTLF8519F2GNL - Finisar Corporation 775-1037-ND FTLF8519F2GNL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 211 - Omgående Tilgængelige: 211 kr.360.18000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
HFBR-5961LZ Datasheet HFBR-5961LZ - Broadcom Limited 516-2777-ND HFBR-5961LZ Broadcom Limited TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5 215 - Omgående Tilgængelige: 215 kr.377.49000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC Duplex Hulmontering
FTLF8524E2GNV Datasheet FTLF8524E2GNV - Finisar Corporation 775-1043-ND FTLF8524E2GNV Finisar Corporation TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM 758 - Omgående Tilgængelige: 758 kr.380.27000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC Duplex Hulmontering
FTLX8574D3BNL Datasheet FTLX8574D3BNL - Finisar Corporation 775-1181-ND FTLX8574D3BNL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 729 - Omgående Tilgængelige: 729 kr.380.27000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 10,5Gbps 850nm Ethernet, Fiberkanal 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP+
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z Broadcom Limited TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 319 - Omgående Tilgængelige: 319 kr.399.49000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V MTRJ Hulmontering
FTLF1318P3BTL Datasheet FTLF1318P3BTL - Finisar Corporation 775-1082-ND FTLF1318P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM 676 - Omgående Tilgængelige: 676 kr.403.28000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 1,25Gbps 1310nm Ethernet, Fiberkanal 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLX8574D3BTL Datasheet Photo Not Available 775-FTLX8574D3BTL-ND FTLX8574D3BTL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 282 - Omgående Tilgængelige: 282 kr.414.84000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 10,5Gbs 850nm Ethernet, Fiberkanal 3,14V – 3,46V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP+
HFBR-5963ALZ Datasheet HFBR-5963ALZ - Broadcom Limited 516-2421-ND HFBR-5963ALZ Broadcom Limited TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5 758 - Omgående Tilgængelige: 758 kr.415.22000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC Duplex Hulmontering
FCLF8522P2BTL Datasheet FCLF8522P2BTL - Finisar Corporation 775-1077-ND FCLF8522P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 1.337 - Omgående Tilgængelige: 1.337 kr.426.35000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 1,25Gbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Tilslutningsbar, SFP
FCLF8521P2BTL Datasheet FCLF8521P2BTL - Finisar Corporation 775-1141-ND FCLF8521P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M 754 - Omgående Tilgængelige: 754 kr.426.35000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1000Mbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Tilslutningsbar, SFP
FCLF8520P2BTL Datasheet FCLF8520P2BTL - Finisar Corporation 775-1140-ND FCLF8520P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M 308 - Omgående Tilgængelige: 308 kr.426.35000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1000Mbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Tilslutningsbar, SFP
FTLF8526P3BNL Datasheet FTLF8526P3BNL - Finisar Corporation 775-1162-ND FTLF8526P3BNL Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+ 1.132 - Omgående Tilgængelige: 1.132 kr.436.78000
-
Bulk
-
Ikke til nye design 6,1Gbps 850nm Trådløs 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP+
FTLF1217P2BTL Datasheet FTLF1217P2BTL - Finisar Corporation 775-1011-ND FTLF1217P2BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM 408 - Omgående Tilgængelige: 408 kr.437.85000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 200Mbps 1310nm Ethernet 3V – 3,6V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF1323P1BTL Datasheet FTLF1323P1BTL - Finisar Corporation 775-1018-ND FTLF1323P1BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM 171 - Omgående Tilgængelige: 171 kr.447.71000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 155Mbps 1310nm Ethernet 3,1V – 3,5V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF1321P1BTL Datasheet FTLF1321P1BTL - Finisar Corporation 775-1016-ND FTLF1321P1BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM 326 - Omgående Tilgængelige: 326 kr.521.91000 1 Minimum: 1 Bakke
-
Aktiv 2,67Gbps 1310nm Ethernet 3V – 3,6V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLX2072D333 Datasheet FTLX2072D333 - Finisar Corporation 775-1238-ND FTLX2072D333 Finisar Corporation TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G 75 - Omgående Tilgængelige: 75 kr.600.72000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
-
-
-
-
-
Resultater pr. side
Side 1/199
|< < 1 2 3 4 5 >|

20:18:01 9-20-2021