DKK | EUR | USD
Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik – Transceivermoduler

Fiberoptik – Transceivermoduler

Resultater: 2.184
2.184 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
Datahastighed
Ryd
Bølgelængde
Ryd
Applikationer
Ryd
Spænding - Forsyning
Ryd
Stikforbindelse type
Ryd
Monteringstype
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
2.184 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/88
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus Datahastighed Bølgelængde Applikationer Spænding - Forsyning Stikforbindelse type Monteringstype
   
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 867 - Omgående Tilgængelige: 867 kr. 149,12000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 125MBd 650nm Generel dataoverførsel 3,3V
-
Overflademontering
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 617 - Omgående Tilgængelige: 617 kr. 161,41000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 250MBd 650nm Generel dataoverførsel 3,3V
-
Overflademontering
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 1.173 - Omgående Tilgængelige: 1.173 kr. 186,23000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 812 - Omgående Tilgængelige: 812 kr. 195,55000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 415 - Omgående Tilgængelige: 415 kr. 186,23000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 294 - Omgående Tilgængelige: 294 kr. 186,23000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ TXRX FAST ETHERNET POF 132 - Omgående Tilgængelige: 132 kr. 188,81000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Overflademontering
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 1.459 - Omgående Tilgængelige: 1.459 kr. 205,19000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V, 5V SC Hulmontering
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 830 - Omgående Tilgængelige: 830 kr. 205,19000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V, 5V ST Hulmontering
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 1.865 - Omgående Tilgængelige: 1.865 kr. 209,98000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 2.816 - Omgående Tilgængelige: 2.816 kr. 211,18000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 496 - Omgående Tilgængelige: 496 kr. 211,18000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 285 - Omgående Tilgængelige: 285 kr. 211,18000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 8.073 - Omgående Tilgængelige: 8.073 kr. 216,72000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 502 - Omgående Tilgængelige: 502 kr. 216,72000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Universal 3,3V LC Duplex Hulmontering
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 294 - Omgående Tilgængelige: 294 kr. 216,72000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 200 - Omgående Tilgængelige: 200 kr. 225,73000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Universal 3,3V, 5V ST Hulmontering
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 296 - Omgående Tilgængelige: 296 kr. 236,00000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Hulmontering
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 187 - Omgående Tilgængelige: 187 kr. 236,00000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Hulmontering
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 205 - Omgående Tilgængelige: 205 kr. 243,81000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 536 - Omgående Tilgængelige: 536 kr. 247,21000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 8,5Gbd 850nm Fiberkanalforbindelser 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1.879 - Omgående Tilgængelige: 1.879 kr. 257,36000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Universal 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 438 - Omgående Tilgængelige: 438 kr. 257,99000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådløs 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 193 - Omgående Tilgængelige: 193 kr. 257,99000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Tilslutningsbar, SFP
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND SFP-1GBT-06 COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 455 - Omgående Tilgængelige: 455 kr. 288,73000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps
-
Universal 3,3V RJ45 Tilslutningsbar, SFP
Resultater pr. side
Side 1/88
|< < 1 2 3 4 5 >|

12:36:50 9-30-2020