DKK | EUR | USD
Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik – Switches, multipleksere, demultipleksere

Fiberoptik – Switches, multipleksere, demultipleksere

Resultater: 405
405 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
Stikforbindelse type
Ryd
Type
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
405 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/17
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus Stikforbindelse type Type
   
IF-562 Datasheet IF-562 - Industrial Fiber Optics FB189-ND IF-562 PLASTIC FIBER COUPLERS 7 - Omgående Tilgængelige: 7 kr. 268,18000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
-
ITMSE05ECO81111G Datasheet ITMSE05ECO81111G - Molex - Oplink Communications, LLC 1720-1009-ND ITMSE05ECO81111G 5% SINGLE CHANNEL TAP MONITOR, C 22 - Omgående Tilgængelige: 22 kr. 436,08000 1 Minimum: 1 Bulk ITMA Aktiv
-
-
PIPD15502001111 Datasheet PIPD15502001111 - Molex - Oplink Communications, LLC 1720-1047-ND PIPD15502001111 FIBER PIGTAILED PD 1310+1550 DU 19 - Omgående Tilgængelige: 19 kr. 436,08000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
Effektmonitor/-detektor, 1 kanal
PIPA08E20200111G Datasheet PIPA08E20200111G - Molex - Oplink Communications, LLC 1720-1011-ND PIPA08E20200111G 8-CH FIBER PIGTAILED PD ARRAY, C 6 - Omgående Tilgængelige: 6 kr. 2.082,30000 1 Minimum: 1 Bulk PIPA Aktiv
-
-
OBM-A3BA2-C01 Datasheet Photo Not Available 1785-1065-ND OBM-A3BA2-C01 OPTICAL BYPASS MODULE, 1000BASE- 2 - Omgående Tilgængelige: 2 kr. 4.732,50000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Kontakt
OBM-A3CB2-C06 Datasheet Photo Not Available 1785-1063-ND OBM-A3CB2-C06 OPTICAL BYPASS MODULE, 10GBASE-L 2 - Omgående Tilgængelige: 2 kr. 4.969,13000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Kontakt
OBM-A3BA4-C06 Datasheet Photo Not Available 1785-1064-ND OBM-A3BA4-C06 OPTICAL BYPASS MODULE, 1000BASE- 2 - Omgående Tilgængelige: 2 kr. 7.098,75000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Kontakt
OBM-A3CB4-C06 Datasheet Photo Not Available 1785-1062-ND OBM-A3CB4-C06 OPTICAL BYPASS MODULE, 10GBASE-L 2 - Omgående Tilgængelige: 2 kr. 7.572,00000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Kontakt
JP-SPLT-50-50 Datasheet JP-SPLT-50-50 - Jabil Inc. 3227-JP-SPLT-50-50-ND
Nyt produkt
JP-SPLT-50-50 SPLITTER 50:50 10 - Omgående Tilgængelige: 10 kr. 139,39000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
Splitter
JP-SPLT-98-02 Datasheet JP-SPLT-98-02 - Jabil Inc. 3227-JP-SPLT-98-02-ND
Nyt produkt
JP-SPLT-98-02 SPLITTER 98:2 10 - Omgående Tilgængelige: 10 kr. 139,39000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
Splitter
JP-3SPLT-50-50-LGX Datasheet JP-3SPLT-50-50-LGX - Jabil Inc. 3227-JP-3SPLT-50-50-LGX-ND
Nyt produkt
JP-3SPLT-50-50-LGX TRIPLE SPLITTER 50:50 (LGX MODUL 5 - Omgående Tilgængelige: 5 kr. 597,18000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
Splitter
JP-1RU-SHELF Datasheet JP-1RU-SHELF - Jabil Inc. 3227-JP-1RU-SHELF-ND
Nyt produkt
JP-1RU-SHELF 1RU SHELF GPP 2 - Omgående Tilgængelige: 2 kr. 1.703,70000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
-
ITMA0805ECMD111 Datasheet ITMA0805ECMD111 - Molex - Oplink Communications, LLC 1720-1014-ND ITMA0805ECMD111 8-CH 5% TAP MONITOR ARRAY WITH I 8 - Omgående Tilgængelige: 8 kr. 3.478,07000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk ITMA Aktiv
-
-
JP-2RU-SHELF Datasheet JP-2RU-SHELF - Jabil Inc. 3227-JP-2RU-SHELF-ND
Nyt produkt
JP-2RU-SHELF 2RU SHELF GPP 2 - Omgående Tilgængelige: 2 kr. 3.662,96000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
-
JP-BD-MUX8-DEMUX8 Datasheet JP-BD-MUX8-DEMUX8 - Jabil Inc. 3227-JP-BD-MUX8-DEMUX8-ND
Nyt produkt
JP-BD-MUX8-DEMUX8 8CH MUX&DEMUX FOR GPP 2 - Omgående Tilgængelige: 2 kr. 4.858,38000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
Mux/Demux
AWAP03031 Datasheet Photo Not Available AWAP03031-ND AWAP03031 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP03036 Datasheet Photo Not Available AWAP03036-ND AWAP03036 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP03039 Datasheet Photo Not Available AWAP03039-ND AWAP03039 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP04031 Datasheet Photo Not Available AWAP04031-ND AWAP04031 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP04036 Datasheet Photo Not Available AWAP04036-ND AWAP04036 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP04039 Datasheet Photo Not Available AWAP04039-ND AWAP04039 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP06031 Datasheet Photo Not Available AWAP06031-ND AWAP06031 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP06036 Datasheet Photo Not Available AWAP06036-ND AWAP06036 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP06039 Datasheet Photo Not Available AWAP06039-ND AWAP06039 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
AWAP07031 Datasheet Photo Not Available AWAP07031-ND AWAP07031 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 12 Weeks
kr. 14.043,41000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk WA Aktiv MU/AdPC Multimode-bypasskontakt
Resultater pr. side
Side 1/17
|< < 1 2 3 4 5 >|

15:37:17 4-13-2021