DKK | EUR | USD
Produktindex > Netværksløsninger > Switches, hubs

Switches, hubs

Resultater: 4.985
4.985 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
Type
Ryd
Konfiguration
Ryd
Antal porte
Ryd
Kobberporte
Ryd
Kobbertype
Ryd
Fiberporte
Ryd
Fibertype
Ryd
SFP/XFP-porte
Ryd
SFP/XFP-type
Ryd
PoE-porte

Ryd
Stikforbindelse type
Ryd
Spænding - Input
Ryd
IP (Ingress Protection)
Ryd
Monteringstype
Ryd
Driftstemperatur
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
4.985 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/200
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus Type Konfiguration Antal porte Kobberporte Kobbertype Fiberporte Fibertype SFP/XFP-porte SFP/XFP-type PoE-porte Stikforbindelse type Spænding - Input IP (Ingress Protection) Monteringstype Driftstemperatur
   
NG8P Datasheet NG8P - Tripp Lite TL1549-ND NG8P NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 132 - Omgående
50 - Fabrikslager
Tilgængelige: 132
kr. 291,68000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45 5VDC
-
Chassismontering 0°C – 40°C
EKI-2525-BE Datasheet EKI-2525-BE - B&B SmartWorx, Inc. EKI-2525-BE-ND EKI-2525-BE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 75 - Omgående Tilgængelige: 75 kr. 549,73000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP30 DIN-skinne -10°C – 60°C
2891001 Datasheet 2891001 - Phoenix Contact 277-2437-ND 2891001 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 305 - Omgående
6.832 - Fabrikslager
Tilgængelige: 305
kr. 599,80000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP20 DIN-skinne -10°C – 60°C
BB-ESW105-A Datasheet BB-ESW105-A - B&B SmartWorx, Inc. 1165-BB-ESW105-A-ND BB-ESW105-A 5FE SLIM-TYPE UNMANAGED INDUSTRI 127 - Omgående Tilgængelige: 127 kr. 630,63000 1 Minimum: 1
-
ESW Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 4 10/100 1 100BASE-FX (multimode)
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP40 DIN-skinne -40°C – 75°C
2891152 Datasheet 2891152 - Phoenix Contact 277-2014-ND 2891152 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 105 - Omgående Tilgængelige: 105 kr. 630,63000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 18,5 – 30,2VDC IP20 DIN-skinne 0°C – 60°C
EKI-2525I-BE Datasheet EKI-2525I-BE - B&B SmartWorx, Inc. EKI-2525I-BE-ND EKI-2525I-BE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 41 - Omgående Tilgængelige: 41 kr. 708,98000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 75°C
SW-508 Datasheet SW-508 - Brainboxes 2265-SW-508-ND SW-508 INDUSTRIAL ETHERNET 8 PORT SWITC 39 - Omgående Tilgængelige: 39 kr. 713,44000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 5V – 30VDC IP20 DIN-skinne -40°C – 80°C
SL-5ES-1 Datasheet SL-5ES-1 - Red Lion Controls RLC408-ND SL-5ES-1 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 35 - Omgående Tilgængelige: 35 kr. 717,01000 1 Minimum: 1
-
Sixnet® Networking Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC IP40 DIN-skinne -40°C – 60°C
1120361002 Datasheet 1120361002 - Molex WM26462-ND
1120361002 NETWORK SWITCH UNMANAGED 5PORT 99 - Omgående Tilgængelige: 99 kr. 769,94000 1 Minimum: 1
-
112036 Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45 24VDC IP20 DIN-skinne -40°C – 70°C
1240840000 Datasheet 1240840000 - Weidmüller 281-3563-ND 1240840000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 49 - Omgående
50 - Fabrikslager
Tilgængelige: 49
kr. 796,44000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9,6 – 60VDC, 18 – 30VAC IP30 DIN-skinne -10°C – 60°C
ADAM-6520I-AE Datasheet ADAM-6520I-AE - B&B SmartWorx, Inc. ADAM-6520I-AE-ND ADAM-6520I-AE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 130 - Omgående
38 - Fabrikslager
Tilgængelige: 130
kr. 821,73000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 85°C
105TX Datasheet 105TX - Red Lion Controls RLC265-ND 105TX NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 55 - Omgående Tilgængelige: 55 kr. 825,49000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC
-
DIN-skinne -40°C – 80°C
24020040000 Datasheet 24020040000 - HARTING 1195-5491-ND 24020040000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 4 PORT 55 - Omgående Tilgængelige: 55 kr. 842,05000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 4 4 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 – 60VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 70°C
24020050000 Datasheet 24020050000 - HARTING 1195-5673-ND 24020050000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 99 - Omgående Tilgængelige: 99 kr. 857,47000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 – 60VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 70°C
2891002 Datasheet 2891002 - Phoenix Contact 277-2439-ND 2891002 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 140 - Omgående
2.465 - Fabrikslager
Tilgængelige: 140
kr. 923,65000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 – 32VDC IP20 DIN-skinne -10°C – 60°C
BB-ESW108-A Datasheet BB-ESW108-A - B&B SmartWorx, Inc. 1165-BB-ESW108-A-ND BB-ESW108-A 8FE SLIM-TYPE UNMANAGED INDUSTRI 38 - Omgående
1 - Fabrikslager
Tilgængelige: 38
kr. 1.012,83000 1 Minimum: 1
-
ESW Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 7 10/100 1 100BASE-FX (multimode)
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 75°C
108TX Datasheet 108TX - Red Lion Controls RLC203-ND 108TX NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 112 - Omgående Tilgængelige: 112 kr. 1.015,12000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC
-
DIN-skinne -40°C – 70°C
EKI-2528I-BE Datasheet EKI-2528I-BE - B&B SmartWorx, Inc. EKI-2528I-BE-ND EKI-2528I-BE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 45 - Omgående Tilgængelige: 45 kr. 1.027,48000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 75°C
2891929 Datasheet 2891929 - Phoenix Contact 277-2015-ND 2891929 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 108 - Omgående
4.056 - Fabrikslager
Tilgængelige: 108
kr. 1.044,68000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 18,5 – 30,2VDC IP20 DIN-skinne 0°C – 60°C
24020080010 Datasheet 24020080010 - HARTING 1195-3626-ND 24020080010 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 211 - Omgående Tilgængelige: 211 kr. 1.062,77000 1 Minimum: 1
-
eCon 2000 Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 – 60VDC IP30 DIN-skinne 0°C – 55°C
1240900000 Datasheet 1240900000 - Weidmüller 281-3298-ND 1240900000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 28 - Omgående
38 - Fabrikslager
Tilgængelige: 28
kr. 1.084,30000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9,6 – 60VDC, 18 – 30VAC IP30 DIN-skinne -10°C – 60°C
2891003 Datasheet 2891003 - Phoenix Contact 277-2440-ND 2891003 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 30 - Omgående
777 - Fabrikslager
Tilgængelige: 30
kr. 1.114,75000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 – 32VDC IP20 DIN-skinne -40°C – 75°C
EKI-2725I-CE Datasheet EKI-2725I-CE - B&B SmartWorx, Inc. EKI-2725I-CE-ND EKI-2725I-CE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 70 - Omgående Tilgængelige: 70 kr. 1.266,36000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP30 DIN-skinne -10°C – 60°C
SLX-5ES-1 Datasheet SLX-5ES-1 - Red Lion Controls RLC409-ND SLX-5ES-1 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 215 - Omgående Tilgængelige: 215 kr. 1.355,28000 1 Minimum: 1
-
Sixnet® Networking Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC IP40 DIN-skinne -40°C – 85°C
2891005 Datasheet 2891005 - Phoenix Contact 277-2441-ND 2891005 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 44 - Omgående
1.297 - Fabrikslager
Tilgængelige: 44
kr. 1.426,88000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 – 32VDC IP20 DIN-skinne -40°C – 75°C
Resultater pr. side
Side 1/200
|< < 1 2 3 4 5 >|

05:44:16 10-25-2020