DKK | EUR | USD
Produktindex > Netværksløsninger > Switches, hubs

Switches, hubs

Resultater: 2.618
2.618 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Serie
Ryd
Delstatus
Ryd
Type
Ryd
Konfiguration
Ryd
Antal porte
Ryd
Kobberporte
Ryd
Kobbertype
Ryd
Fiberporte
Ryd
Fibertype
Ryd
SFP/XFP-porte
Ryd
SFP/XFP-type
Ryd
PoE-porte

Ryd
Stikforbindelse – Type
Ryd
Spænding – Indgang
Ryd
Beskyttelse mod indtrængen
Ryd
Monteringstype
Ryd
Driftstemperatur
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
2.618 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/105
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Delstatus Type Konfiguration Antal porte Kobberporte Kobbertype Fiberporte Fibertype SFP/XFP-porte SFP/XFP-type PoE-porte Stikforbindelse – Type Spænding – Indgang Beskyttelse mod indtrængen Monteringstype Driftstemperatur
   
U222-004 Datasheet U222-004 - Tripp Lite TL1236-ND U222-004 HUB USB 4-PORT 2.0 & 1.1 347 - Omgående
3.850 - Fabrikslager
Tilgængelige: 347
kr. 62,52000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
DA-70216 Datasheet DA-70216 - Assmann WSW Components AE10699-ND DA-70216 USB HUB 2.0 4-PORT MINI-HUB 261 - Omgående Tilgængelige: 261 kr. 73,51000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
U360-004-SLIM Datasheet U360-004-SLIM - Tripp Lite TL1393-ND
U360-004-SLIM 4-PORT ULTRA-SLIM PORTABLE USB 3 165 - Omgående
9.000 - Fabrikslager
Tilgængelige: 165
kr. 160,41000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
U360-004-4A-AL Datasheet U360-004-4A-AL - Tripp Lite 95-U360-004-4A-AL-ND
U360-004-4A-AL USB 3.0 SUPERSPEED SLIM HUB, 5 G 186 - Omgående
530 - Fabrikslager
Tilgængelige: 186
kr. 170,51000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
4
-
-
-
-
-
-
-
USB
-
-
-
0°C – 50°C
U222-007-R Datasheet U222-007-R - Tripp Lite TL431-ND
U222-007-R HUB USB 7-PORT 2.0 & 1.1 161 - Omgående
1.164 - Fabrikslager
Tilgængelige: 161
kr. 290,19000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
U360-007-AL Datasheet U360-007-AL - Tripp Lite TL1394-ND
U360-007-AL 7-PORT PORTABLE USB 3.0 SUPERSPE 107 - Omgående
1.200 - Fabrikslager
Tilgængelige: 107
kr. 386,92000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
EKI-2525-BE Datasheet EKI-2525-BE - B&B SmartWorx, Inc. EKI-2525-BE-ND EKI-2525-BE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 80 - Omgående Tilgængelige: 80 kr. 592,54000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP30 DIN-skinne -10°C – 60°C
2891001 Datasheet 2891001 - Phoenix Contact 277-2437-ND 2891001 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 296 - Omgående
3.924 - Fabrikslager
Tilgængelige: 296
kr. 646,88000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP20 DIN-skinne -10°C – 60°C
2891152 Datasheet 2891152 - Phoenix Contact 277-2014-ND 2891152 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 131 - Omgående
1.523 - Fabrikslager
Tilgængelige: 131
kr. 680,13000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 18,5 – 30,2VDC IP20 DIN-skinne 0°C – 60°C
BB-ESW105-A Datasheet BB-ESW105-A - B&B SmartWorx, Inc. 1165-BB-ESW105-A-ND BB-ESW105-A 5FE SLIM-TYPE UNMANAGED INDUSTRI 69 - Omgående
69 - Fabrikslager
Tilgængelige: 69
kr. 680,13000 1 Minimum: 1
-
ESW Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 4 10/100 1 100BASE-FX (multimode)
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP40 DIN-skinne -40°C – 75°C
U223-007-IND Datasheet U223-007-IND - Tripp Lite TL2273-ND U223-007-IND 7-PORT IND USB 2.0 HUB 29 - Omgående
140 - Fabrikslager
Tilgængelige: 29
kr. 754,46000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
U360-004-IND Datasheet U360-004-IND - Tripp Lite TL2312-ND U360-004-IND 4-PORT USB SUPERSPEED COMP HUB 55 - Omgående Tilgængelige: 55 kr. 803,52000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
104TX Datasheet 104TX - Red Lion Controls RLC202-ND 104TX NETWORK SWITCH-UNMANAGED 4 PORT 29 - Omgående Tilgængelige: 29 kr. 809,35000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 4 4 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC
-
DIN-skinne -40°C – 85°C
1120361002 Datasheet 1120361002 - Molex WM26462-ND
1120361002 NETWORK SWITCH UNMANAGED 5PORT 53 - Omgående Tilgængelige: 53 kr. 830,38000 1 Minimum: 1
-
112036 Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45 24VDC IP20 DIN-skinne -40°C – 70°C
1240840000 Datasheet 1240840000 - Weidmüller 281-3563-ND 1240840000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 33 - Omgående
270 - Fabrikslager
Tilgængelige: 33
kr. 858,96000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9,6 – 60VDC, 18 – 30VAC IP30 DIN-skinne -10°C – 60°C
ADAM-6520I-AE Datasheet ADAM-6520I-AE - B&B SmartWorx, Inc. ADAM-6520I-AE-ND ADAM-6520I-AE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 111 - Omgående
14 - Fabrikslager
Tilgængelige: 111
kr. 886,23000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 85°C
105TX Datasheet 105TX - Red Lion Controls RLC265-ND 105TX NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 34 - Omgående Tilgængelige: 34 kr. 890,28000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC
-
DIN-skinne -40°C – 80°C
24020040000 Datasheet 24020040000 - HARTING 1195-5491-ND 24020040000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 4 PORT 95 - Omgående Tilgængelige: 95 kr. 908,15000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 4 4 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 – 60VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 70°C
BB-USBHUB4OEM Datasheet BB-USBHUB4OEM - B&B SmartWorx, Inc. 1165-1059-ND BB-USBHUB4OEM 4-PORT USB HUB OEM MOD SNGL UNIT 337 - Omgående
220 - Fabrikslager
Tilgængelige: 337
kr. 934,05000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2891002 Datasheet 2891002 - Phoenix Contact 277-2439-ND 2891002 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 170 - Omgående
2.074 - Fabrikslager
Tilgængelige: 170
kr. 996,15000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 – 32VDC IP20 DIN-skinne -10°C – 60°C
PD-9601G/AC Datasheet Photo Not Available PD-9601G/AC-ND PD-9601G/AC POH INJECTOR 95W 54-57V DESKTOP 600 - Omgående Tilgængelige: 600 kr. 1.023,63000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv
-
Fast 1 1 10/100/1000
-
-
-
-
1 RJ45 100 – 240VAC
-
-
-10°C – 45°C
BB-USH207 Datasheet BB-USH207 - B&B SmartWorx, Inc. 1165-1396-ND
BB-USH207 7 PORT SUPER SPEED 3.0 USB HUB 54 - Omgående
290 - Fabrikslager
Tilgængelige: 54
kr. 1.089,72000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Nav, USB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BB-ESW108-A Datasheet BB-ESW108-A - B&B SmartWorx, Inc. 1165-BB-ESW108-A-ND BB-ESW108-A 8FE SLIM-TYPE UNMANAGED INDUSTRI 57 - Omgående
224 - Fabrikslager
Tilgængelige: 57
kr. 1.092,33000 1 Minimum: 1
-
ESW Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 7 10/100 1 100BASE-FX (multimode)
-
-
-
RJ45 12 – 48VDC IP30 DIN-skinne -40°C – 75°C
108TX Datasheet 108TX - Red Lion Controls RLC203-ND 108TX NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 120 - Omgående Tilgængelige: 120 kr. 1.094,80000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 – 30VDC
-
DIN-skinne -40°C – 70°C
2891929 Datasheet 2891929 - Phoenix Contact 277-2015-ND 2891929 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 80 - Omgående
2.936 - Fabrikslager
Tilgængelige: 80
kr. 1.126,68000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Switch - unmanaged Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 18,5 – 30,2VDC IP20 DIN-skinne 0°C – 60°C
Resultater pr. side
Side 1/105
|< < 1 2 3 4 5 >|

11:37:26 5-29-2020