Produktindex > Kit > Fiberoptikkit

Fiberoptikkit

Resultater: 73
73 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
Kit-type
Ryd
Kit-indhold
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
73 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/3
|< < 1 2 3 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus Kit-type Kit-indhold
   
-
PIT46U-VL - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46U-VL-ND PIT46U-VL Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 1MM CORE 7 - Omgående Tilgængelige: 7 kr.272.90000 1 Minimum: 1 Boks PIT4 Aktiv
-
-
-
PIT46U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46U-ND PIT46U Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 1MM CORE 20 - Omgående Tilgængelige: 20 kr.345.14000 1 Minimum: 1 Boks PIT4 Aktiv
-
-
-
PIT26U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT26U-ND PIT26U Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 0.5MM CORE 7 - Omgående Tilgængelige: 7 kr.345.14000 1 Minimum: 1 Boks PIT2 Aktiv
-
-
-
PIT46UHF - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46UHF-ND PIT46UHF Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 1MM CORE 7 - Omgående Tilgængelige: 7 kr.521.72000 1 Minimum: 1 Boks PIT4 Aktiv
-
-
-
PIT66U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT66U-ND PIT66U Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 1.5MM CORE 3 - Omgående Tilgængelige: 3 kr.489.61000 1 Minimum: 1 Boks PIT6 Aktiv
-
-
-
Photo Not Available BEL18317-ND
AX101099 Belden Inc. FXM GROUND KIT 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
kr.219.56000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
1060004100 Datasheet Photo Not Available 1060004100-ND 1060004100 Molex LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 7 Weeks
kr.577.71000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Plastikemballage XPress™ Aktiv Terminering Adaptere, Stikforbindelser
1060004300 Datasheet Photo Not Available 1060004300-ND 1060004300 Molex LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 8 Weeks
kr.567.98000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Plastikemballage XPress™ Aktiv Terminering Adaptere, Stikforbindelser
1278861-2 Datasheet Photo Not Available 1278861-2-ND
1278861-2 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125 0 Tilgængelige: 0 kr.1,838.49000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278862-2 Datasheet Photo Not Available 1278862-2-ND
1278862-2 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125 0 Tilgængelige: 0 kr.1,838.49000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
-
Photo Not Available FR29SS-RLKIT-ND
FR29SS-RLKIT Panduit Corp DUPL. SC-LC 9M SM REF. CABLES KI 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,613.49000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR29S2-RSKIT-ND
FR29S2-RSKIT Panduit Corp DUPL. ST-SC 9M SM REF. CABLES KI 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,613.80000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR29SS-RSKIT-ND
FR29SS-RSKIT Panduit Corp DUPL. SC-SC 9M SM REF. CABLES KI 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,613.80000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
FR2XSS-RLKIT - Panduit Corp FR2XSS-RLKIT-ND
FR2XSS-RLKIT Panduit Corp DUPL. SC-LC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,731.86000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR26S2-RSKIT-ND
FR26S2-RSKIT Panduit Corp DUPL. ST-SC 62.5M MM REF. CABLES 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,732.30000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR26SS-RLKIT-ND
FR26SS-RLKIT Panduit Corp DUPL. SC-LC 62.5M MM REF. CABLES 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,732.30000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR26SS-RSKIT-ND
FR26SS-RSKIT Panduit Corp DUPL. SC-SC 62.5M MM REF. CABLES 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,732.30000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
FR2XS2-RSKIT - Panduit Corp FR2XS2-RSKIT-ND
FR2XS2-RSKIT Panduit Corp DUPL. ST-SC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,732.30000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
FR2XSS-RSKIT - Panduit Corp FR2XSS-RSKIT-ND
FR2XSS-RSKIT Panduit Corp DUPL. SC-SC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.5,732.30000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR19S1-R1KIT-ND
FR19S1-R1KIT Panduit Corp SIMPL. LC-LC/SC-LC 9M SM REF. CA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.6,252.94000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR16S1-R1KIT-ND
FR16S1-R1KIT Panduit Corp SIMPL. LC-LC/SC-LC 62.5M MM REF. 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.6,371.32000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR1XS1-R1KIT-ND
FR1XS1-R1KIT Panduit Corp SIMPL. LC-LC/SC-LC 10GIG 50M MM 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.6,371.51000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR29S2-RLKIT-ND
FR29S2-RLKIT Panduit Corp DUPL. ST-LC 9M SM REF. CABLES KI 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.6,821.81000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
FR2XS2-RLKIT - Panduit Corp FR2XS2-RLKIT-ND
FR2XS2-RLKIT Panduit Corp DUPL. ST-LC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.6,940.24000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR16S2-R2KIT-ND
FR16S2-R2KIT Panduit Corp SIMPL. SC-ST/ST-ST 62.5M MM REF. 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr.7,757.10000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
Resultater pr. side
Side 1/3
|< < 1 2 3 >|

03:55:02 9-26-2021