DKK | EUR | USD

Produktindex > Kit > Fiberoptikkit

Resultater: 35
35 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Delstatus
Ryd
Kittype
Ryd
Kitindhold
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
35 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/2
|< < 1 2 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Delstatus Kittype Kitindhold
   
8700-PS/UPC Datasheet 8700-PS/UPC - 3M 8700-PS/UPC-ND 8700-PS/UPC 3M CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
kr. 109,86283 60
Lagerføres ikke
Minimum: 60
Transporttaske af plastik Crimplok™ Aktiv Terminering Stik og værktøj
1060004100 Datasheet Photo Not Available 1060004100-ND 1060004100 Molex LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr. 609,13000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Plastikemballage XPress™ Aktiv Terminering Adaptere, Stikforbindelser
1060004300 Datasheet Photo Not Available 1060004300-ND 1060004300 Molex LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 5 Weeks
kr. 598,84000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Plastikemballage XPress™ Aktiv Terminering Adaptere, Stikforbindelser
1278861-3 Datasheet Photo Not Available 1278861-3-ND
1278861-3 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CBL MTRJ TO MTRJ 50/125 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 16 Weeks
kr. 1.001,69000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278861-6 Datasheet Photo Not Available 1278861-6-ND
1278861-6 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SEC-MTRJ 50/125 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 9 Weeks
kr. 1.082,52000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278862-6 Datasheet Photo Not Available 1278862-6-ND
1278862-6 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 15 Weeks
kr. 1.082,52000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278863-3 Datasheet Photo Not Available 1278863-3-ND
1278863-3 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 11 Weeks
kr. 1.173,38000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Kabelanordninger, Mærkat
1278863-6 Datasheet Photo Not Available 1278863-6-ND
1278863-6 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr. 1.437,06000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278861-4 Datasheet Photo Not Available 1278861-4-ND
1278861-4 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 11 Weeks
kr. 1.803,37000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278861-5 Datasheet Photo Not Available 1278861-5-ND
1278861-5 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 7 Weeks
kr. 1.803,37000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278862-5 Datasheet Photo Not Available 1278862-5-ND
1278862-5 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 10 Weeks
kr. 1.803,37000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278861-2 Datasheet Photo Not Available 1278861-2-ND
1278861-2 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125 0 Tilgængelige: 0 kr. 1.957,76000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278862-2 Datasheet Photo Not Available 1278862-2-ND
1278862-2 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125 0 Tilgængelige: 0 kr. 1.957,76000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278863-2 Datasheet Photo Not Available 1278863-2-ND
1278863-2 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SM JACK - ST 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 16 Weeks
kr. 2.081,93000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278863-4 Datasheet Photo Not Available 1278863-4-ND
1278863-4 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SM JACK - SC SEC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 11 Weeks
kr. 2.394,26000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
1278863-5 Datasheet Photo Not Available 1278863-5-ND
1278863-5 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC 0 Tilgængelige: 0 kr. 2.394,26000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Kabelanordning Adaptere, Kabelanordninger, Mærkat
2529-K Datasheet 2529-K - 3M MF2529-K-ND 2529-K 3M KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 10 Weeks
kr. 4.471,75000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske Fibrlok™ Aktiv Samler 60 samlinger, monteringsværktøj
8700-PS/APC Datasheet 8700-PS/APC - 3M 3M160761-ND 8700-PS/APC 3M CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
kr. 6.678,96533 60
Lagerføres ikke
Minimum: 60
Transporttaske af plastik Crimplok™ Aktiv Terminering Stik og værktøj
45658 Datasheet Photo Not Available 45658-ND
45658 Tempo Communications FIBER OPTIC CUTTER/STRIPPER KIT 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr. 10.007,98000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik
-
Aktiv Montering Blandet
8765-UPC Datasheet 8765-UPC - 3M 8765-UPC-ND 8765-UPC 3M CONNECTOR KIT SC/UPC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
kr. 14.309,66000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske af plastik Crimplok™ Aktiv Terminering Stik og værktøj
VOL-0563 Datasheet VOL-0563 - 3M VOL-0563-ND VOL-0563 3M VF-45 QUICK INSTALL KIT 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
kr. 14.345,00000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Transporttaske Volition™ Aktiv Montering Blandet
1985212-1 Datasheet Photo Not Available 1985212-1-ND 1985212-1 TE Connectivity AMP Connectors REPAIR KIT, TACTICAL FIELD SPLIC 0 Tilgængelige: 0 kr. 73.639,26000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
-
-
Aktiv Samler Blandet
-
Photo Not Available IF-FGB-ND IF-FGB Industrial Fiberoptics KIT FIBER OPTIC 6 ASST FIBERS 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
kr. 64,20000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
-
-
Aktiv Kabelanordning Blandet
-
Photo Not Available IF-FGB2-ND IF-FGB2 Industrial Fiberoptics KIT FIBER OPTIC 12 ASST FIBERS 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
kr. 113,87000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
-
-
Aktiv Kabelanordning Blandet
1060002000 Datasheet Photo Not Available 1060002000-ND 1060002000 Molex ST QTERM (3MM PC+)12 W/ADH+ACC 0 Tilgængelige: 0
Forældet
-
Plastikemballage XPress™ Forældet Terminering Adaptere, Stikforbindelser
Resultater pr. side
Side 1/2
|< < 1 2 >|

05:26:11 1-19-2020