DKK | EUR | USD
Produktindex > Kit > Kabelanordninger

Kabelanordninger

Resultater: 25
25 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Kittype
Ryd
Værdier
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
25 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/1
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Delstatus Kittype Værdier
   
2880 Datasheet 2880 - Adafruit Industries LLC 1528-1596-ND
2880 Adafruit Industries LLC 2-PIN JST SM PLUG + RECEPTACLE C 1.034 - Omgående Tilgængelige: 1.034 kr. 5,10000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv
-
-
6534 Datasheet 6534 - Pomona Electronics 501-1813-ND 6534 Pomona Electronics KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS 17 - Omgående Tilgængelige: 17 kr. 849,93000 1 Minimum: 1
-
2249-C Aktiv Testledninger 7 stk. i 7 forskellige længder, 1ft – 10ft. længde
1828869-1 Datasheet Photo Not Available 1828869-1-ND
1828869-1 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC SM TEST KIT LC/SC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 11 Weeks
kr. 2.421,96000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe LC Aktiv Fiberoptisk testkit 10 stk. - 2 af hver, LC til LC, 2 af hver, LC til SC, 6 af hver, clips
1828869-2 Datasheet Photo Not Available 1828869-2-ND
1828869-2 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC SM TEST KIT LC/ST 0 Tilgængelige: 0 kr. 2.421,96000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe LC Aktiv Fiberoptisk testkit 10 stk. - 2 af hver, LC til LC, 6 af hver, LC til ST, 6 af hver, clips
1828869-3 Datasheet Photo Not Available 1828869-3-ND
1828869-3 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC SM TEST KIT LC/LC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 8 Weeks
kr. 2.421,96000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe LC Aktiv Fiberoptisk testkit 10 stk. - 4 af hver, LC til LC, 6 af hver, clips
1828867-2 Datasheet Photo Not Available 1828867-2-ND
1828867-2 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/ST 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 8 Weeks
kr. 2.428,55000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe LC Aktiv Fiberoptisk testkit 14 stk. - 2 af hver, LC til LC, LC til ST, 50/125 dorn, 8 af hver, clips
1828868-1 Datasheet Photo Not Available 1828868-1-ND
1828868-1 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/SC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 11 Weeks
kr. 2.428,55000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe LC Aktiv Fiberoptisk testkit 14 stk. - 2 af hver, LC til LC, LC til SC, 62,5/125 dorn, 8 af hver, clips
1828868-2 Datasheet Photo Not Available 1828868-2-ND
1828868-2 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 11 Weeks
kr. 2.428,55000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe LC Aktiv Fiberoptisk testkit 14 stk. - 2 af hver, LC til LC, LC til ST, 62,5/125 dorn, 8 af hver, clips
1828868-3 Datasheet Photo Not Available 1828868-3-ND
1828868-3 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 11 Weeks
kr. 2.428,55000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe LC Aktiv Fiberoptisk testkit 14 stk. - 4 af hver, LC til LC, 2 hver, 62,5/125 dorn, 8 af hver, clips
1828867-1 Datasheet Photo Not Available 1828867-1-ND
1828867-1 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/SC 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 9 Weeks
kr. 2.877,83000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe LC Aktiv Fiberoptisk testkit 14 stk. - 2 af hver, LC til LC, LC til SC, 50/125 dorn, 8 af hver, clips
VA26-3.50M-3.50F-60 Datasheet Photo Not Available VA26-3.50M-3.50F-60-ND VA26-3.50M-3.50F-60 Rosenberger PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 20.082,85000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 3,5mm til 3,5mm
VA26-NM-NM-60 Datasheet Photo Not Available VA26-NM-NM-60-ND VA26-NM-NM-60 Rosenberger PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 20.082,85000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, N til N
VA26-PC7-PC7-60 Datasheet Photo Not Available VA26-PC7-PC7-60-ND VA26-PC7-PC7-60 Rosenberger PRECISION 7 TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 20.082,85000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 7,0mm til 7,0mm
VA26-TP-3.50-60 Datasheet Photo Not Available VA26-TP-3.50-60-ND VA26-TP-3.50-60 Rosenberger PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 20.082,85000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 3,5mm til 3,5mm
VA26-TP-N-60 Datasheet Photo Not Available VA26-TP-N-60-ND VA26-TP-N-60 Rosenberger PRECISION 3.50/N TYPE TESTCABLES 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 20.082,85000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 3,5mm til N
VA26-TP-PC7-60 Datasheet Photo Not Available VA26-TP-PC7-60-ND VA26-TP-PC7-60 Rosenberger PRECISION 3.50/7 TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 20.082,85000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 3,5mm til 7,0mm
VA26-TP-W-60 Datasheet Photo Not Available VA26-TP-W-60-ND VA26-TP-W-60 Rosenberger PRECISION 3.50/SL TESTCABLESET V 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 20.082,85000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 3,5mm til SL
VA75A-NM-NM-60 Datasheet Photo Not Available VA75A-NM-NM-60-ND VA75A-NM-NM-60 Rosenberger TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 20.901,91000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, N til N
VA40-TP-2.92-60 Datasheet Photo Not Available VA40-TP-2.92-60-ND VA40-TP-2.92-60 Rosenberger PRECISION 2.92 TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 25.367,40000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 2,92mm til 2,92mm
VA40-TP-W-60 Datasheet Photo Not Available VA40-TP-W-60-ND VA40-TP-W-60 Rosenberger PRECISION 2.92/SL TESTCABLESET V 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 25.367,40000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 2,92mm til SL
VA41-TP-2.92-60 Datasheet Photo Not Available VA41-TP-2.92-60-ND VA41-TP-2.92-60 Rosenberger PRECISION 2.40/2.92 TESTCABLESET 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 25.854,01000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 2,4mm til 2,94mm
VA41-TP-W-60 Datasheet Photo Not Available VA41-TP-W-60-ND VA41-TP-W-60 Rosenberger PRECISION 2.40/SL TESTCABLESET V 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 27.244,74000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 2,4mm til SL
VA50-TP-2.40-60 Datasheet Photo Not Available VA50-TP-2.40-60-ND VA50-TP-2.40-60 Rosenberger PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 27.746,31000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 2,4mm til 2,4mm
VA70-TP-1.85-60 Datasheet Photo Not Available VA70-TP-1.85-60-ND VA70-TP-1.85-60 Rosenberger 1.85 KIT TESTCABLESET VA 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 13 Weeks
kr. 52.632,27000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Dokumentmappe RPC Aktiv Testledninger 2 stk. - 2 af hver, 1,85mm til 1,85mm
-
Photo Not Available 1528-744-ND
744 Adafruit Industries LLC POLARIZED 4-WIRE CABLE SET 0 Tilgængelige: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr. 17,00000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
-
-
Aktiv
-
2 pc - 2 ea Circular Connector to Wire Leads
Resultater pr. side
Side 1/1

15:32:17 2-19-2020