DKK | EUR | USD
Produktindex > Stik, konnektorer, forbindelser > Fiberoptikkonnektorer

Fiberoptikkonnektorer

Resultater: 1.946
1.946 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
Stikforbindelse udformning
Ryd
Stikforbindelse type
Ryd
Simplex/duplex
Ryd
Tilstand
Ryd
Fiberkernediameter
Ryd
Fiberbeklædningsdiameter
Ryd
Kabeldiameter
Ryd
Monteringstype
Ryd
Fastgørelsestype
Ryd
Hus, farve
Ryd
Manchetfarve
Ryd
IP (Ingress Protection)
Ryd
Funktioner
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
1.946 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/78
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus Stikforbindelse udformning Stikforbindelse type Simplex/duplex Tilstand Fiberkernediameter Fiberbeklædningsdiameter Kabeldiameter Monteringstype Fastgørelsestype Hus, farve Manchetfarve IP (Ingress Protection) Funktioner
   
HFBR-4503Z Datasheet HFBR-4503Z - Broadcom Limited 516-2072-ND HFBR-4503Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 5.095 - Omgående Tilgængelige: 5.095 kr. 6,28000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Simplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Smæklås Grå
-
-
-
HFBR-4513Z Datasheet HFBR-4513Z - Broadcom Limited 516-2075-ND HFBR-4513Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 84 - Omgående Tilgængelige: 84 kr. 6,28000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Simplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Smæklås Blå
-
-
-
HFBR-4511Z Datasheet HFBR-4511Z - Broadcom Limited 516-2074-ND HFBR-4511Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 45.596 - Omgående Tilgængelige: 45.596 kr. 7,26000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Simplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Snap-in Blå
-
-
-
HFBR-4501Z Datasheet HFBR-4501Z - Broadcom Limited 516-2071-ND HFBR-4501Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 9.722 - Omgående Tilgængelige: 9.722 kr. 7,26000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Simplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Snap-in Grå
-
-
-
6828129-1 Datasheet 6828129-1 - TE Connectivity AMP Connectors 6828129-1-ND 6828129-1 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 1.302 - Omgående Tilgængelige: 1.302 kr. 174,16000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv LC Stik Duplex Multimode
-
-
2,0mm Frithængende (In-Line) Smæklås Beige Beige
-
Støvdæksel, Trækaflastning
17-300410 Datasheet 17-300410 - Conec 626-1626-ND 17-300410 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 166 - Omgående Tilgængelige: 166 kr. 231,43000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv LC Stik Duplex Single-mode
-
-
8,0mm Frithængende (In-Line) Bajonetlås Blå Sort IP67 - Støvtæt, Vandtæt Beskyttelsesdæksel, Trækaflastning
HFBR-4533Z Datasheet HFBR-4533Z - Broadcom Limited 516-2080-ND HFBR-4533Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 6.686 - Omgående Tilgængelige: 6.686 kr. 6,28000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Simplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Snap-in Blå
-
-
Krympefri
HFBR-4531Z Datasheet HFBR-4531Z - Broadcom Limited 516-1749-ND HFBR-4531Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 5.250 - Omgående Tilgængelige: 5.250 kr. 6,28000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Simplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Snap-in Sort
-
-
Krympefri
HFBR-4535Z Datasheet HFBR-4535Z - Broadcom Limited 516-2081-ND HFBR-4535Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 6.810 - Omgående Tilgængelige: 6.810 kr. 7,26000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Simplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Snap-in Grå
-
-
Krympefri
HFBR-4506Z Datasheet HFBR-4506Z - Broadcom Limited 516-2073-ND HFBR-4506Z CONN FIBER PLUG DUPLX 1000UM 3.413 - Omgående Tilgængelige: 3.413 kr. 10,74000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Duplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Snap-in Hvid
-
-
Keyed
17-300210 Datasheet 17-300210 - Conec 626-1635-ND 17-300210 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 111 - Omgående Tilgængelige: 111 kr. 173,42000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv LC Stik Duplex Multimode
-
-
8,0mm Frithængende (In-Line) Bajonetlås Beige Sort IP67 - Støvtæt, Vandtæt Beskyttelsesdæksel, Trækaflastning
1060630660 Datasheet 1060630660 - Molex WM17679-ND 1060630660 CONN FIBER SC PLUG SMPLX 1.088 - Omgående Tilgængelige: 1.088 kr. 64,97000 1 Minimum: 1 Bulk 106063 Aktiv SC Stik Simplex Multimode
-
127µm 2,4mm Frithængende (In-Line), Retvinklet Snap-in Beige Beige
-
Trækaflastning
6828094-1 Datasheet 6828094-1 - TE Connectivity AMP Connectors A122472-ND 6828094-1 CONN FIBER LC PLUG SMPLX 695 - Omgående Tilgængelige: 695 kr. 104,43000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv LC Stik Simplex Multimode
-
-
2,0mm Frithængende (In-Line) Smæklås Beige Beige
-
Støvdæksel, Trækaflastning
1828618-1 Datasheet 1828618-1 - TE Connectivity AMP Connectors A122063-ND 1828618-1 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 125UM 111 - Omgående Tilgængelige: 111 kr. 187,21000 1 Minimum: 1 Boks
-
Aktiv LC Stik Duplex Multimode 50µm/62,5µm 125µm 7,5mm Frithængende (In-Line) Smæklås Beige Sort IP67 - Støvtæt, Vandtæt Beskyttelsesdæksel, Trækaflastning
1060120400 Datasheet 1060120400 - Molex WM16591-ND 1060120400 CONN FIBER ST PLUG SMPLX 127UM 604 - Omgående Tilgængelige: 604 kr. 37,82000 1 Minimum: 1 Bulk 106012 Aktiv ST Stik Simplex Multimode
-
127µm 3,0mm Frithængende (In-Line), Retvinklet Bajonetlås Sølv Sort
-
Støvdæksel, Trækaflastning
1060320050 Datasheet 1060320050 - Molex WM21978-ND 1060320050 CONN FIBER SC PLUG SMPLX 127UM 402 - Omgående Tilgængelige: 402 kr. 39,04000 1 Minimum: 1 Bulk 106032 Aktiv SC Stik Simplex Multimode
-
127µm 3,0mm Frithængende (In-Line) Snap-in Beige Hvid
-
Trækaflastning, Afstemmelig
1060243300 Datasheet 1060243300 - Molex WM23751-ND 1060243300 CONN FIBER LC PLUG SMPLX 127UM 266 - Omgående Tilgængelige: 266 kr. 53,80000 1 Minimum: 1 Pose 106024 Aktiv LC Stik Simplex Multimode
-
127µm 2,0mm Frithængende (In-Line) Smæklås Beige Hvid
-
Støvdæksel, Trækaflastning
1060635300 Datasheet 1060635300 - Molex WM25170-ND 1060635300 CONN FIBER SC PLUG SMPLX 298 - Omgående Tilgængelige: 298 kr. 64,11000 1 Minimum: 1 Bulk 106063 Aktiv SC Stik Simplex Single-mode
-
126µm 2,4mm Frithængende (In-Line) Snap-in Blå Gul
-
Trækaflastning
MPO-M-MP-12-A-3S-HD Datasheet MPO-M-MP-12-A-3S-HD - Kaga Electronics USA 62-1352-ND MPO-M-MP-12-A-3S-HD 12F MPO CONNECTOR, MALE, MM PREM 191 - Omgående Tilgængelige: 191 kr. 115,41000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv MPO Stik
-
Multimode 50µm 126µm 3,0mm Frithængende (In-Line) Modtakt (push-pull) Aqua
-
-
Støvdæksel, Trækaflastning
1060597100 Datasheet 1060597100 - Molex WM9112-ND 1060597100 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 127UM 114 - Omgående Tilgængelige: 114 kr. 336,29000 1 Minimum: 1 Bulk 106059 Aktiv LC Stik Duplex Multimode
-
127µm 3,0mm Frithængende (In-Line) Bajonetlås
-
-
-
Beskyttelsesdæksel, Trækaflastning
HFBR-4532Z Datasheet HFBR-4532Z - Broadcom Limited 516-2079-ND HFBR-4532Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 7.890 - Omgående Tilgængelige: 7.890 kr. 7,26000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stik Simplex Single-mode
-
1000µm 2,2mm Frithængende (In-Line) Smæklås Sort
-
-
Krympefri
1060100000 Datasheet 1060100000 - Molex WM13027-ND 1060100000 CONN FIBER ST PLUG SMPLX 127UM 203 - Omgående Tilgængelige: 203 kr. 21,05000
-
Bulk 106010 Forældet ST Stik Simplex Multimode
-
127µm 3,0mm Frithængende (In-Line) Bajonetlås Sort Sort
-
Støvdæksel, Trækaflastning
1060530500 Datasheet 1060530500 - Molex WM20680-ND 1060530500 CONN FIBER FC PLUG SMPLX 127UM 302 - Omgående Tilgængelige: 302 kr. 78,08000
-
Bulk 106053 Forældet FC Stik Simplex Multimode
-
127µm 0,9mm Frithængende (In-Line) Gevindskåret Sølv Sort
-
Støvdæksel, Trækaflastning
1060530100 Datasheet Photo Not Available WM25477-ND 1060530100 FC CONN(MMPC+ZR) 127UM BLACK BT 358 - Omgående Tilgængelige: 358 kr. 99,43000
-
Bulk 106053 Forældet FC Stik Simplex Multimode
-
127µm 1,6mm, 2,0mm Frithængende (In-Line) Gevindskåret Sølv Sort
-
Støvdæksel, Trækaflastning
5504008-3 Datasheet 5504008-3 - TE Connectivity AMP Connectors A33710-ND 5504008-3 CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM 41 - Omgående Tilgængelige: 41 kr. 117,85000 1 Minimum: 1 Boks
-
Aktiv ST Stik Simplex Multimode
-
125µm 3,1mm Frithængende (In-Line) Bajonetlås Sølv Sort
-
Støvdæksel, Trækaflastning
Resultater pr. side
Side 1/78
|< < 1 2 3 4 5 >|

08:24:46 1-15-2021