DKK | EUR | USD
Produktindex > Kabelanordninger > Fiberoptikkabler

Fiberoptikkabler

Resultater: 55.817
55.817 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Delstatus
Ryd
Første stikforbindelse
Ryd
Anden stikforbindelse
Ryd
Kabeldiameter
Ryd
Kabeltype
Ryd
Funktioner
Ryd
Fibertype
Ryd
Længde – Samlet
Ryd
Type
Ryd
Klassifikationer
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
55.817 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/2.233
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Delstatus Første stikforbindelse Anden stikforbindelse Kabeldiameter Kabeltype Funktioner Fibertype Længde – Samlet Type Klassifikationer
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.001 - Omgående Tilgængelige: 1.001 kr. 36,50000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 401 - Omgående Tilgængelige: 401 kr. 36,50000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 804 - Omgående Tilgængelige: 804 kr. 61,85000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 433 - Omgående Tilgængelige: 433 kr. 92,95000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 108 - Omgående
8.450 - Fabrikslager
Tilgængelige: 108
kr. 126,55000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 6,6' (2,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 157 - Omgående Tilgængelige: 157 kr. 139,26000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 198 - Omgående Tilgængelige: 198 kr. 234,37000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, Duplex
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 161 - Omgående Tilgængelige: 161 kr. 588,86000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, OM3 OFNP
1062831005 Datasheet 1062831005 - Molex WM8682-ND 1062831005 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 5M 29 - Omgående Tilgængelige: 29 kr. 714,53000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0m) Multimode, OM3 OFNP
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 771 - Omgående Tilgængelige: 771 kr. 45,09000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Twin Zip
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.377 - Omgående
14.150 - Fabrikslager
Tilgængelige: 9.377
kr. 50,97000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 147 - Omgående Tilgængelige: 147 kr. 91,73000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 260 - Omgående Tilgængelige: 260 kr. 92,95000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
DK-2633-02 Datasheet DK-2633-02 - Assmann WSW Components AE10460-ND DK-2633-02 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 104 - Omgående Tilgængelige: 104 kr. 132,43000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 6,6' (2,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 199 - Omgående Tilgængelige: 199 kr. 153,72000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,04" (1,0mm) Twin Zip Tvillingledning
-
16,4' (5,0m) POF
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 361 - Omgående
4.700 - Fabrikslager
Tilgængelige: 361
kr. 155,07000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 8,3/125 3,3' (1,0m) Single-mode, Duplex FDDI, OFNR
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND HFBR-RMD010Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 171 - Omgående Tilgængelige: 171 kr. 156,36000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv SC duplex SC duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 188 - Omgående Tilgængelige: 188 kr. 60,64000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 151 - Omgående Tilgængelige: 151 kr. 60,64000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
DK-2611-05 Datasheet DK-2611-05 - Assmann WSW Components AE10430-ND DK-2611-05 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 5M 105 - Omgående Tilgængelige: 105 kr. 118,57000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 16,4' (5,0m) Multimode, Duplex
-
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1.261 - Omgående Tilgængelige: 1.261 kr. 142,70000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND HFBR-RTD010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 141 - Omgående Tilgængelige: 141 kr. 156,36000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
1062835003 Datasheet 1062835003 - Molex WM8683-ND 1062835003 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 5M 40 - Omgående Tilgængelige: 40 kr. 1.810,87000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0m) Multimode, Duplex
-
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 141 - Omgående Tilgængelige: 141 kr. 60,64000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik, Retvinklet 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 147 - Omgående Tilgængelige: 147 kr. 65,30000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
Resultater pr. side
Side 1/2.233
|< < 1 2 3 4 5 >|

19:52:38 4-6-2020