Produktindex > Kabelanordninger > Fiberoptikkabler

Fiberoptikkabler

Resultater: 59.465
59.465 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
1. stikforbindelse
Ryd
2. stikforbindelse
Ryd
Kabeldiameter
Ryd
Kabeltype
Ryd
Funktioner
Ryd
Fibertype
Ryd
Længde - Samlet
Ryd
Type
Ryd
Klassificeringer
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
59.465 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/2.379
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus 1. stikforbindelse 2. stikforbindelse Kabeldiameter Kabeltype Funktioner Fibertype Længde - Samlet Type Klassificeringer
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 4.948 - Omgående Tilgængelige: 4.948 37,42000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 613 - Omgående Tilgængelige: 613 63,44000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
16,4' (5,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 271 - Omgående
5.250 - Fabrikslager
Tilgængelige: 271
119,13000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 6,6' (2,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 763 - Omgående Tilgængelige: 763 134,32000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 148 - Omgående
5.350 - Fabrikslager
Tilgængelige: 148
145,97000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 8,3/125 3,3' (1,0m) Single-mode, Duplex FDDI, OFNR
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 240 - Omgående
20 - Fabrikslager
Tilgængelige: 240
220,63000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, Duplex
-
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 105 - Omgående
10 - Fabrikslager
Tilgængelige: 105
1.692,43000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.422 - Omgående Tilgængelige: 1.422 37,42000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 1.165 - Omgående Tilgængelige: 1.165 46,18000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Twin Zip
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.155 - Omgående
8.950 - Fabrikslager
Tilgængelige: 9.155
47,94000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 128 - Omgående Tilgængelige: 128 65,84000 kr. 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 232 - Omgående Tilgængelige: 232 69,93000 kr. 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00300 Datasheet 106-1042-BL-00300 - CNC Tech 1175-1883-ND 106-1042-BL-00300 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 125 - Omgående Tilgængelige: 125 72,77000 kr. 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 155 - Omgående
60 - Fabrikslager
Tilgængelige: 155
86,37000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
LCLC-3DTP010 Datasheet LCLC-3DTP010 - Bel Inc. 1847-1134-ND LCLC-3DTP010 Bel Inc. FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 122 - Omgående Tilgængelige: 122 91,79000 kr. 1 Minimum: 1 Boks
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm)
-
-
50/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex, OM3
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 392 - Omgående Tilgængelige: 392 95,32000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
N302-003 Datasheet N302-003 - Tripp Lite TL1506-ND N302-003 Tripp Lite FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM 135 - Omgående
100 - Fabrikslager
Tilgængelige: 135
100,49000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv ST (2) ST (2)
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 62,5/125 3,00' (914mm) Multimode, Duplex FDDI, OFNR
N320-01M Datasheet N320-01M - Tripp Lite TL827-ND N320-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 118 - Omgående
160 - Fabrikslager
Tilgængelige: 118
117,56000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex FDDI, OFNR
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 104 - Omgående
1.200 - Fabrikslager
Tilgængelige: 104
120,77000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 1,64' (500mm) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 123 - Omgående
5.200 - Fabrikslager
Tilgængelige: 123
123,98000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 452 - Omgående Tilgængelige: 452 131,04000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
N370-02M Datasheet N370-02M - Tripp Lite TL836-ND N370-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 136 - Omgående
840 - Fabrikslager
Tilgængelige: 136
147,86000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 8,3/125 6,6' (2,0m) Single-mode, Duplex FDDI, OFNR
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 241 - Omgående Tilgængelige: 241 149,18000 kr. 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,04" (1,0mm) Twin Zip Tvillingledning
-
16,4' (5,0m) POF
-
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Omgående Tilgængelige: 140 67,35000 kr. 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik, Retvinklet 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 145 - Omgående Tilgængelige: 145 68,80000 kr. 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
Resultater pr. side
Side 1/2.379
|< < 1 2 3 4 5 >|

17:19:18 8-2-2021