Produktindex > Kabelanordninger > Fiberoptikkabler

Fiberoptikkabler

Resultater: 60.128
60.128 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
1. stikforbindelse
Ryd
2. stikforbindelse
Ryd
Kabeldiameter
Ryd
Kabeltype
Ryd
Funktioner
Ryd
Fibertype
Ryd
Længde - Samlet
Ryd
Type
Ryd
Klassificeringer
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
60.128 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/2.406
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus 1. stikforbindelse 2. stikforbindelse Kabeldiameter Kabeltype Funktioner Fibertype Længde - Samlet Type Klassificeringer
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 4.618 - Omgående Tilgængelige: 4.618 kr.38.73000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.196 - Omgående Tilgængelige: 1.196 kr.38.73000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 229 - Omgående
400 - Fabrikslager
Tilgængelige: 229
kr.124.47000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 62,5/125 1,00' (305mm) Multimode, Duplex FDDI, OFNR
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 138 - Omgående Tilgængelige: 138 kr.223.43000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, Duplex
-
N320-30M Datasheet N320-30M - Tripp Lite TL1513-ND N320-30M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M 297 - Omgående
500 - Fabrikslager
Tilgængelige: 297
kr.297.95000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 62,5/125 98,4' (30,0m) Multimode, Duplex FDDI, OFNR
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 101 - Omgående
10 - Fabrikslager
Tilgængelige: 101
kr.1,799.61000 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.027 - Omgående
8.700 - Fabrikslager
Tilgængelige: 9.027
kr.48.55000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 803 - Omgående Tilgængelige: 803 kr.49.76000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Twin Zip
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 125 - Omgående Tilgængelige: 125 kr.66.67000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 231 - Omgående Tilgængelige: 231 kr.70.82000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00300 Datasheet 106-1042-BL-00300 - CNC Tech 1175-1883-ND 106-1042-BL-00300 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 125 - Omgående Tilgængelige: 125 kr.73.69000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
106-1042-BL-00300-5 Datasheet 106-1042-BL-00300-5 - CNC Tech 1175-1889-ND 106-1042-BL-00300-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 132 - Omgående Tilgængelige: 132 kr.75.54000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,20" (5,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 119 - Omgående
60 - Fabrikslager
Tilgængelige: 119
kr.87.47000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 304 - Omgående Tilgængelige: 304 kr.102.65000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 180 - Omgående
4.950 - Fabrikslager
Tilgængelige: 180
kr.121.60000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 6,6' (2,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 129 - Omgående
800 - Fabrikslager
Tilgængelige: 129
kr.121.79000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 1,64' (500mm) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 115 - Omgående Tilgængelige: 115 kr.124.47000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 391 - Omgående Tilgængelige: 391 kr.132.70000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 529 - Omgående Tilgængelige: 529 kr.136.02000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 206 - Omgående
3.200 - Fabrikslager
Tilgængelige: 206
kr.147.82000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 8,3/125 3,3' (1,0m) Single-mode, Duplex FDDI, OFNR
N370-02M Datasheet N370-02M - Tripp Lite TL836-ND N370-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 136 - Omgående
6.460 - Fabrikslager
Tilgængelige: 136
kr.150.19000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 8,3/125 6,6' (2,0m) Single-mode, Duplex FDDI, OFNR
N820-30M Datasheet N820-30M - Tripp Lite TL1542-ND N820-30M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M 182 - Omgående
850 - Fabrikslager
Tilgængelige: 182
kr.464.46000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 98,4' (30,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Omgående Tilgængelige: 140 kr.68.20000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik, Retvinklet 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 145 - Omgående Tilgængelige: 145 kr.69.67000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1242-BL-00200-5 Datasheet 106-1242-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1891-ND 106-1242-BL-00200-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 2M 140 - Omgående Tilgængelige: 140 kr.70.82000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik, Retvinklet 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
Resultater pr. side
Side 1/2.406
|< < 1 2 3 4 5 >|

07:37:54 10-16-2021