DKK | EUR | USD

Produktindex > Kabelanordninger > Fiberoptikkabler

Resultater: 52.438
52.438 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Serie
Ryd
Delstatus
Ryd
Første stikforbindelse
Ryd
Anden stikforbindelse
Ryd
Kabeldiameter
Ryd
Kabeltype
Ryd
Funktioner
Ryd
Fibertype
Ryd
Længde – Samlet
Ryd
Type
Ryd
Klassifikationer
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
52.438 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/2.098
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Delstatus Første stikforbindelse Anden stikforbindelse Kabeldiameter Kabeltype Funktioner Fibertype Længde – Samlet Type Klassifikationer
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.212 - Omgående Tilgængelige: 1.212 kr. 36,34000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 545 - Omgående Tilgængelige: 545 kr. 36,34000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 1.050 - Omgående Tilgængelige: 1.050 kr. 61,58000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
16,4' (5,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 137 - Omgående
6.330 - Fabrikslager
Tilgængelige: 137
kr. 125,99000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 6,6' (2,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 135 - Omgående
5.310 - Fabrikslager
Tilgængelige: 135
kr. 131,17000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 319 - Omgående Tilgængelige: 319 kr. 138,64000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 290 - Omgående Tilgængelige: 290 kr. 233,33000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, Duplex
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 Molex FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 168 - Omgående Tilgængelige: 168 kr. 586,25000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 43 - Omgående Tilgængelige: 43 kr. 1.704,91000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.434 - Omgående
14.530 - Fabrikslager
Tilgængelige: 9.434
kr. 50,74000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 136 - Omgående Tilgængelige: 136 kr. 91,33000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 355 - Omgående Tilgængelige: 355 kr. 92,54000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
DK-2611-05 Datasheet DK-2611-05 - Assmann WSW Components AE10430-ND DK-2611-05 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 5M 105 - Omgående Tilgængelige: 105 kr. 118,04000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 16,4' (5,0m) Multimode, Duplex
-
N820-03M Datasheet N820-03M - Tripp Lite TL843-ND N820-03M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 114 - Omgående
11.990 - Fabrikslager
Tilgængelige: 114
kr. 135,95000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1.261 - Omgående Tilgængelige: 1.261 kr. 142,07000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 205 - Omgående Tilgængelige: 205 kr. 153,04000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,04" (1,0mm) Twin Zip Tvillingledning
-
16,4' (5,0m) POF
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 425 - Omgående
4.560 - Fabrikslager
Tilgængelige: 425
kr. 154,39000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 8,3/125 3,3' (1,0m) Single-mode, Duplex FDDI, OFNR
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND HFBR-RTD010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 149 - Omgående Tilgængelige: 149 kr. 155,66000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
1062672031 Datasheet 1062672031 - Molex WM9088-ND 1062672031 Molex FIBER OPTIC CBL MTP-VERSA 500MM 29 - Omgående Tilgængelige: 29 kr. 914,74000 1 Minimum: 1
-
VersaBeam 106267 Aktiv MTP, Type A VersaBeam Pod (2) 0,07" (1,8mm) Båndfiber
-
50/125 1,64' (500mm) Multimode, Simplex OFNG-LS
DK-2633-02 Datasheet DK-2633-02 - Assmann WSW Components AE10460-ND DK-2633-02 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 113 - Omgående Tilgængelige: 113 kr. 131,84000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 6,6' (2,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND HFBR-RMD010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 137 - Omgående Tilgængelige: 137 kr. 155,66000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv SC duplex SC duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
17-300320-01 Datasheet 17-300320-01 - Conec 626-1689-ND 17-300320-01 Conec FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 30 - Omgående Tilgængelige: 30 kr. 838,83000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Fiber med buffer IP67
-
3,3' (1,0m) Single-mode, Duplex OFNR
1062835003 Datasheet 1062835003 - Molex WM8683-ND 1062835003 Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 5M 42 - Omgående Tilgængelige: 42 kr. 1.802,83000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0m) Multimode, Duplex
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 190 - Omgående Tilgængelige: 190 kr. 60,37000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 160 - Omgående Tilgængelige: 160 kr. 60,37000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
Resultater pr. side
Side 1/2.098
|< < 1 2 3 4 5 >|

05:30:59 1-19-2020