DKK | EUR | USD
Produktindex > Kabelanordninger > Fiberoptikkabler

Fiberoptikkabler

Resultater: 58.091
58.091 Tilbage
Filterindstillinger:
Producenter
Ryd
Emballage
Ryd
Serie
Ryd
Varrestatus
Ryd
1. stikforbindelse
Ryd
2. stikforbindelse
Ryd
Kabeldiameter
Ryd
Kabeltype
Ryd
Funktioner
Ryd
Fibertype
Ryd
Længde - Samlet
Ryd
Type
Ryd
Klassificeringer
Ryd
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater efter:
Se priser på:
  • Lagerstatus
  • Medie tilgængeligt
  • Miljø
  • MARKEDSPLADSPRODUKT
58.091 Tilbage
Resultater pr. side
Side 1/2.324
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign vare Datasheets Billede Digi-Key varenummer Producentens varenummer Producenter Beskrivelse Tilgængelig antal
Enhedspris
DKK
Minimum antal Emballage Serie Varrestatus 1. stikforbindelse 2. stikforbindelse Kabeldiameter Kabeltype Funktioner Fibertype Længde - Samlet Type Klassificeringer
   
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 1.645 - Omgående Tilgængelige: 1.645 kr. 58,29000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 1.485 - Omgående Tilgængelige: 1.485 kr. 87,59000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 126 - Omgående
9.750 - Fabrikslager
Tilgængelige: 126
kr. 119,25000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 6,6' (2,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 300 - Omgående
1.100 - Fabrikslager
Tilgængelige: 300
kr. 123,58000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Tvillingledning 62,5/125 1,00' (305mm) Multimode, Duplex FDDI, OFNR
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 315 - Omgående
6.650 - Fabrikslager
Tilgængelige: 315
kr. 124,15000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 216 - Omgående Tilgængelige: 216 kr. 131,22000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 286 - Omgående
1.300 - Fabrikslager
Tilgængelige: 286
kr. 147,53000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Lav røg, Tvillingledning 50/125 1,64' (500mm) Multimode, Duplex, OM3 LSZH
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 125 - Omgående Tilgængelige: 125 kr. 220,85000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, Duplex
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 136 - Omgående Tilgængelige: 136 kr. 554,89000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 53 - Omgående Tilgængelige: 53 kr. 1.613,71000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 468 - Omgående Tilgængelige: 468 kr. 34,40000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Fiber med buffer Dæmpningsled
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 302 - Omgående Tilgængelige: 302 kr. 42,49000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Twin Zip
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.247 - Omgående
10.400 - Fabrikslager
Tilgængelige: 9.247
kr. 48,03000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
STST-6DTP010 Datasheet STST-6DTP010 - Bel Inc. 1847-1130-ND STST-6DTP010 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 163 - Omgående Tilgængelige: 163 kr. 73,45000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm)
-
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex, OM1
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 193 - Omgående Tilgængelige: 193 kr. 86,44000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 584 - Omgående Tilgængelige: 584 kr. 87,59000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 141 - Omgående Tilgængelige: 141 kr. 57,14000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 131 - Omgående Tilgængelige: 131 kr. 57,14000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-hanstik Toslink-hanstik 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
DK-2622-01 Datasheet DK-2622-01 - Assmann WSW Components AE10439-ND DK-2622-01 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 1M 101 - Omgående Tilgængelige: 101 kr. 96,63000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv SC duplex SC duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, Duplex
-
SCSC-SDTP030 Datasheet SCSC-SDTP030 - Bel Inc. 1847-1152-ND SCSC-SDTP030 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 3M 186 - Omgående Tilgængelige: 186 kr. 102,17000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv SC duplex SC duplex 0,08" (2,0mm)
-
-
9/125 9,8' (3,0m) Single-mode, Duplex, OS2
-
N520-06M Datasheet N520-06M - Tripp Lite TL1900-ND N520-06M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 6M 141 - Omgående
170 - Fabrikslager
Tilgængelige: 141
kr. 119,76000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,03" (0,9mm) Twin Zip Tvillingledning 50/125 19,7' (6,0m) Multimode, Duplex FDDI, OFNR
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1.219 - Omgående Tilgængelige: 1.219 kr. 134,47000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Fiber med buffer
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Multimode, Duplex
-
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND HFBR-RMD010Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 178 - Omgående Tilgængelige: 178 kr. 147,34000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv SC duplex SC duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND HFBR-RTD010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 130 - Omgående Tilgængelige: 130 kr. 147,34000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dæmpningsled, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
1062831005 Datasheet 1062831005 - Molex WM8682-ND 1062831005 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 5M 41 - Omgående Tilgængelige: 41 kr. 673,31000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0m) Multimode, OM3 OFNP
Resultater pr. side
Side 1/2.324
|< < 1 2 3 4 5 >|

09:09:25 10-29-2020