Viser
1 - 25
af 5.737
Sammenlign
Mfr varenr.
Tilgængelig antal
Pris
Serie
Pakke
Produktstatus
Datahastighed
Bølgelængde
Applikationer
Spænding - Forsyning
Stikforbindelse type
Monteringstype
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Finisar Corporation
11.680
På lager
1 : 287,75000 kr.
Bakke
-
Bakke
Aktiv2,125Gbps850nmUniversal3,3VLC DuplexTilslutningsbar, SFP
AFBR-5972
AFBR-5972EZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
1.376
På lager
1 : 315,11000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv125MBd650nmEthernet3,3VVersatile-LinkOverflademontering
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
409
På lager
1 : 315,11000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv125MBd650nmEthernet3,3VVersatile-LinkOverflademontering
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Broadcom Limited
126
På lager
1 : 315,18000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv100Mbps1300nmUniversal3,3V, 5VSTHulmontering
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Finisar Corporation
8.703
På lager
1 : 330,95000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv2,125Gbps850nmEthernet3,3VLC DuplexTilslutningsbar, SFP
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Finisar Corporation
3.521
På lager
1 : 386,73000 kr.
Bakke
-
Bakke
Aktiv2,125Gbps850nmEthernet3V – 3,6VLC DuplexHulmontering
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Finisar Corporation
972
På lager
1 : 417,27000 kr.
Bakke
-
Bakke
Aktiv2,125Gbps850nmEthernet3V – 3,6VLC DuplexTilslutningsbar, SFP
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Finisar Corporation
234
På lager
1 : 425,40000 kr.
Bakke
-
Bakke
Aktiv155Mbps1310nmEthernet3,1V – 3,5VLC DuplexTilslutningsbar, SFP
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ
TXRX 1210NM MULTIMODE SFF
Broadcom Limited
40
På lager
1 : 444,70000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv125MBd1308nmEthernet3V – 3,6VLCTilslutningsbar, SFP
FTLF8524E2GNL
FTLF8524E2GNL
TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Finisar Corporation
2
På lager
1 : 476,94000 kr.
Bakke
-
Bakke
Aktiv4,25Gbps850nmEthernet3V – 3,6VLC DuplexHulmontering
FTLF8524E2GNV
FTLF8524E2GNV
TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Finisar Corporation
272
På lager
1 : 489,81000 kr.
Bakke
-
Bakke
Aktiv4,25Gbps850nmEthernet3V – 3,6VLC DuplexHulmontering
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ
TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
2.314
På lager
1 : 497,59000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv155MBd1300nmEthernet3,3VLC DuplexHulmontering
HFBR-5961ALZ
HFBR-5961ALZ
TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
212
På lager
1 : 497,59000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv155MBd1300nmEthernet3,3VLC DuplexHulmontering
FTLF8526W4BTL
FTLF8526W4BTL
TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Finisar Corporation
452
På lager
1 : 500,84000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv8Gbps850nmTrådløs3,3VLC DuplexTilslutningsbar, SFP+
AFBR-5903Z
AFBR-5903Z
TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP
Broadcom Limited
704
På lager
1 : 505,01000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv100Mbps1300nmUniversal3,3VMTRJHulmontering
HFBR-57E0PZ
HFBR-57E0PZ
TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
Broadcom Limited
136
På lager
1 : 507,27000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv155MBd1300nmEthernet3,3VLC DuplexTilslutningsbar, SFP
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ
TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH
Broadcom Limited
121
På lager
1 : 511,44000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv125MBd1310nmEthernet3V – 3,6VLC DuplexTilslutningsbar, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Finisar Corporation
841
På lager
1 : 525,30000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv10Gbps1310nmEthernet, Fiberkanal3,3VLC DuplexTilslutningsbar, SFP+
FTLF1323P1BTL
FTLF1323P1BTL
TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM
Finisar Corporation
263
På lager
1 : 525,30000 kr.
Bakke
-
Bakke
Aktiv155Mbps1310nmEthernet3,1V – 3,5VLC DuplexTilslutningsbar, SFP
1.828
På lager
1 : 561,92000 kr.
Bulk
-
Bulk
Ikke til nye design14,025Gbps850nmFiberkanalforbindelser3,3VLC DuplexTilslutningsbar, SFP+
FTLX1475D3B
FTLX1475D3BCL
TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Finisar Corporation
278
På lager
1 : 605,90000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv10Gbps1310nmEthernet, Fiberkanal3,14V – 3,46VLC DuplexTilslutningsbar, SFP+
FTLF1321P1BTL
FTLF1321P1BTL
TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Finisar Corporation
524
På lager
1 : 605,90000 kr.
Bakke
-
Bakke
Aktiv2,67Gbps1310nmEthernet3V – 3,6VLC DuplexTilslutningsbar, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1475D3BCV
TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Finisar Corporation
1.396
På lager
1 : 638,99000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv10,5Gbs1310nmUniversal3,3VLC DuplexTilslutningsbar, SFP+
FTLX2072D327
FTLX2072D327
TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Finisar Corporation
288
På lager
1 : 672,00000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv------
FTLX2072D333
FTLX2072D333
TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Finisar Corporation
111
På lager
1 : 672,00000 kr.
Bulk
-
Bulk
Aktiv------
Viser
1 - 25
af 5.737

Fiberoptik – Transceivermoduler


Fiber optic transceiver modules are fiber cable adaptive housings that contain a light source for transmitting data via fiber optic cable as well as a photodiode for receiving fiber optic data. Mounting options include pluggable CXP, QSFP, SFF, SFP, and XFP, surface or through-hole, CFP, 1x9 SC, and panel. Data rate, wavelength, application and connector type are among the primary selection parameters.